Home Staging

Czasami dzieje się tak, że nieruchomość, która jest wystawiona na sprzedaż lub wynajem, choć budzi zainteresowanie potencjalnych nabywców, ostatecznie nie może znaleźć nowego właściciela czy najemcy… Czas jej ekspozycji na rynku nadmiernie wydłuża się, oferta zaczyna być, mówiąc kolokwialnie, „opatrzona”, zainteresowanie nią na rynku maleje… Co robić w takiej sytuacji?

Warto się wówczas zastanowić czy należałoby skorzystać z usługi home stagingu czyli liftingu nieruchomości.

Usługa polega na przygotowaniu nieruchomości do szybkiej i efektywnej sprzedaży/wynajmu, przy zaangażowaniu minimalnych środków finansowych. Nieruchomość po liftingu staje się atrakcyjna dla nabywców, ponieważ zostają wydobyte jej mocne strony i atuty. Celem usługi jest stworzenie wrażenia, że oferowana nieruchomość jest miejscem wprost stworzonym dla naszego klienta.

W wielu przypadkach wystarczy porada profesjonalisty, który po obejrzeniu nieruchomości doradzi nam co i jak zmienić w naszym mieszkaniu, aby uzyskać zamierzony efekt. Po przeprowadzonej konsultacji otrzymamy raport, mówiący o tym jak poprawić wygląd i funkcjonalność każdego pomieszczenia min. jak ustawić w nich meble, jaką zastosować kolorystykę i dodatki.

Jeśli poczujemy się na siłach, proponowane zmiany możemy przeprowadzić samodzielnie, a jeżeli brak nam czasu lub odwagi, całą realizację zmiany „image’u” nieruchomości możemy powierzyć home staging-erwi. Wówczas po akceptacji przygotowanego dla nas indywidualnie kosztorysu otrzymujemy usługę „pod klucz”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *